San Francisko „Giants“ – Milvokio aludariai
Data ir laikas: 2021 m. Rugsėjo 2 d., Ketvirtadienis, 9:45 val
Vieta: „Oracle“ parkas
Prognozė: Milvokio aludariai
Bukmekeris: 1xbet

Ketvirtadienį „Oracle“ parke susitiks Milvokio aludariai ir San Francisko „Giants“.

„Milwaukee Brewers“ sieks, kad sekmadienio serijos finale jie laimės 6: 2 prieš Minesotos dvynukus. Rowdy Tellezas namuose važiavo tris kartus, o Koltenas Wongas-porą dvigubų ir du rezultatyvius perdavimus. Luisas Uriasas turėjo pavieniui pabėgti namuose, kad išgirstų „Brewers“ pergalę, o Jackie Bradley jaunesnysis ir Christianas Yelichas du kartus pelnė 2 prieš 4.

Pablo Reyesas taip pat pelnė dvigubą dublį, kad laimėtų Milvokio puolimą kaip komanda. Aaronas Ashby laimėjo ir pagerino rezultatą iki 1: 0, kai per penkis darbo kėlinius leido du kartus paleisti tris smūgius ir atlikti keturis smūgius. „Corbin Burnes“ startuos čia ir yra 8–4 su 2,30 ERA ir 180 smūgių šį sezoną.

„Giants“ yra geriausia beisbolo komanda ir tai neatsitiktinai, tuo tarpu „Aludariai“ gali teigti, kad turi pranašumą ir geriau smūgiuoja kelyje. Tai pasakius, aš grįšiu čia. Cueto nebuvo žvaigždė, tačiau veteranai gyvena šiuose dideliuose laiko dėmesio žaidimuose ir jis vis dar yra patyręs ir gali eiti, kai bus paprašytas.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global