Majamio „Marlins“ prieš Vašingtono „Nationals“
Minesotos dvyniai prieš Niujorko „Yankees“
Data ir laikas: 2021 m. Rugsėjo 13 d., Pirmadienis (19:05 ET)
Vieta: Nacionalinis parkas, Vašingtonas, JAV
Prognozė: Majamio „Marlins“
Bukmekeris: 1xbet

Šį pirmadienio vakarą „Miami Marlins“ susitiks su „Washington Nationals“ Nationals parke. Šeštadienį „Marlins“ iškovojo pergalę rezultatu 6: 4. Vašingtonas sekmadienį plieno mieste tikėjosi išvengti smūgio iš piratų po to, kai nukrito 10-7

Vašingtonas šeštadienio vakarą pralaimėjo trečią kartą iš eilės ir 15 -ą per paskutines 20 rungtynių, nes jų bufetas patyrė pralaimėjimą piratams. Tautiečiai paskutinį sekmadienį pateko į NL rytus, 17,5 rungtynių atsilikę nuo diviziono lyderių „Braves“ dėl aukščiausios vietos. NL laukinių kortų paveikslėlyje komanda antrąją vietą užėmė 16,5 žaidimo nuo San Diego ir Sinsinačio.

Šeštadienio vakarą Juanas Soto pirmavo keturiais smūgiais, o Joshas Bellas (bėgimas) ir Alcides Escobar pridėjo pora. Ryanas Zimmermannas pralaimėjo 13 -ąjį savo namų šeimininką. Josiah Gray neatsižvelgė į sprendimą, nes metė penkis inningus, leisdamas penkis važiavimus trimis smūgiais, šešis ėjimus ir keturis smūgius.

Šeštadienio vakarą Majamis laimėjo trečią kartą per keturias rungtynes, kai išvykoje nusileido NL Rytų lyderiams „Braves“. „Marlins“ sekmadienį pateko į ketvirtąją vietą NL rytuose, už 15,5 rungtynių atsilikę nuo „Atlanta“ ir užėmė lyderio poziciją. Nyderlandų laukinių kortų persekiojimo metu komanda atsiliko 14,5 žaidimo nuo „Padres“ ir „Reds“, kurie buvo lygūs dėl antrosios vietos. Šeštadienį Bryanas De La Cruzas Majamyje pelnė tris smūgius, o Jazzas Chisholmas jaunesnysis konkurse pridėjo porą. Jesusas Sanchezas ir De La Cruzas abu atakavo, o pastarieji du aštuntajame kėlinyje grįžo vienas prieš kitą ir nutraukė lygiąsias 3: 3. Elieseris Hernandezas neatsižvelgė į sprendimą, nes jis metė 4,2 padavimus, leisdamas tris kartus paleisti septynis smūgius vienu ėjimu ir keturis smūgius. Anthony Bassas iškovojo pergalę pelnydamas septintąjį tašką ir įmušdamas vieną, o Dylanas Floro devintą kartą pasidavė du smūgius ir atliko vieną smūgį, o tai buvo 10 -asis metų taupymas.

„Marlins“ visą sezoną žaidė sunkiai ir sekmadienį laimėjo trejas iš paskutinių keturių rungtynių. Alcantara visą sezoną buvo tvirtas ir jo pralaimėjimo rekordą daugiausia lėmė tai, kad trūko komandos palaikymo bėgime. Turite galvoti, kad Majamis gali šikšnosparnius paleisti ir tai juos čia perkelia.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global