San Diego Padresas prieš Los Andželo „Dodgers“
Data ir laikas: 2021 m. Rugsėjo 10 d., Penktadienis (22:10 ET)
Vieta: „Dodger“ stadionas
Prognozė: San Diego Padres
Bukmekeris: 1xbet

Penktadienio vakarą San Diego Padres ir Los Andželo „Dodgers“ susitiks MLB rungtynėse iš „Dodger“ stadiono.

Los Andželo „Dodgers“ ketina ketvirtadienį atsigauti po pralaimėjimo 2: 1 Sent Luiso „Cardinals“ komandai. Trea Turneris turėjo porą smūgių su dvigubu smūgiu ir vienišas Dodgerso RBI, tuo tarpu Maxas Muncy taip pat pridėjo dublį, o Mookie Bettsas turėjo savo pagrindinį smūgį, nes „Dodgers“ komanda prarado tik keturis kartus. Tony Gonsolinas iš pradžių leido vieną smūgį trimis smūgiais ir trimis smūgiais per tris darbo kėlinius, tačiau pralaimėjimą patyręs Philas Bickfordas per metus sumažėjo iki 3-2. Čia pradės Julio Uriasas, kuris šį sezoną yra 16: 3 su ERA rezultatu 3.11 ir 168 pralaimėjimais.

„Los Angeles Dodgers“ padarė sezono uždarymą šiek tiek pernelyg sudėtingą, siekdami savo tiesioginio varžovo San Francisko, ir jiems nepavyko pasiekti pergalių. Eidami į rungtynes ​​prieš San Diegą, „Dodgers“ pralaimėjo du kartus po vieną ir pralaimėjo Sent Luiso „Cardinals“.

Trečiadienio vakarą San Diego Padresas sieks pergalės prieš „Angels“ 8: 5. Adamas Frazieras pirmavo ir iškovojo rezultatą 2: 4 su dvigubu ir trimis rezultatyviais perdavimais, o Willas Myersas, Ericas Hosmeris, Fernando Tatis jaunesnysis ir Jake’as Cronenworthas turėjo RBI, o Cronenworth taip pat pridėjo porą smūgių. Viktoras Caratini ir Manny Machado taip pat įmušė pagrindinį smūgį, kad užbaigtų Padreso puolimą. Yu Darvishas laimėjo ir pagerino rezultatą iki 8: 9, kai leido vieną smūgį trimis smūgiais, o rezultatyviai atliko septynis. Markas Melanconas užėmė 9 -ąją vietą, kai išgelbėjo 37 -ąjį sezoną. Joe Musgrove pradės čia ir yra 10-8 su 2,87 ERA ir 173 smūgiais šį sezoną.

Atrodo, kad San Diegas bando sureaguoti, kad „Dodgers“ išspaustų į trečiąją vietą NL Vakarų divizione. Jie laimės prieš angelus. Su 74 pergalių rekordu, 65 pralaimėjimais ir 15,5 proc. Lankytojais jie yra 30–34 m. Nuvažiuokite į San Diegą.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global