Čikagos „White Sox“ prieš „Boston Red Sox“
Data ir laikas: 2021 m. Rugsėjo 10 d., Penktadienis (20:10 ET)
Vieta: garantuoto kurso laukas
Prognozė: Čikagos „White Sox“
Bukmekeris: 1xbet

Čikagos „White Sox“ ir Bostono „Red Sox“ susitiks penktadienį ir pradės trijų žaidimų seriją. Carlosas Rodonas pradeda Čikagą, o Bostonas kovos su Tanneriu Houcku.

Bostono „Red Sox“ trečiadienį sieks laimėti 2: 1 prieš Tampa Bay. Hunterio Renfroe du važiavimai namuose buvo skirtumas, nes „Red Sox“ šiuos du važiavimus padėtų tik aštuntajame kėlinyje. J.D.Martinezas turėjo dvigubą rezultatą, o Enrique’as Hernandezas, Rafaelis Deversas, Alexas Verdugo ir Danny Santana laimėjo „Red Sox“ puolimą. Nathanas Eovaldi pradžioje išmetė septynis uždarymo įžaidimus, leisdamas vos tris smūgius, tuo tarpu atlikdamas aštuonis per septynis darbo kėlinius, neatsižvelgdamas į sprendimą. Garrettas Richardsas iškovojo pergalę ir pagerino rezultatą iki 7-7, o Hanselis Roblesas užėmė 9-ąją vietą ir 12-ą kartą išgelbėjo šį sezoną. „Tanner Houck“ pradės čia ir šiuo sezonu yra 0-3 su 3.26 ERA ir 62 smūgiais.

Čikagos „White Sox“ paskutinėse rungtynėse bandys atšokti „Oakland“ pralaimėjimą 3: 1. Jose Abreu turėjo porą smūgių su RBI, o Luisas Robertas – savo poras. Billy Hamiltonas pridėjo trigubą, o Cesaras Hernandezas ir Romy Gonzalezas taip pat turėjo pagrindinius smūgius, kad užbaigtų „White Sox“ pralaimėjimą. Reynaldo Lopezas patyrė nuostolį ir per metus sumažėjo iki 3: 2, kai leido vienam pelnytai paleisti šešis smūgius, o per penkis darbo kėlinius pašalino porą. „White Sox“ tuo metu neturėjo pradinio ąsočio, paskelbto, kad šis straipsnis buvo paskelbtas.

„White Sox“ žaidžia gerai, bet grįžta namo po apmaudžios finišo „Oakland“ rankose, ir manau, kad grįžęs namo tai padarys. Duok man White Sox čia.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global