Čikagos „White Sox“ prieš „Chicago Cubs“
Data ir laikas: 2021 m. Rugpjūčio 30 d., Pirmadienis, 2:10 val
Vieta: garantuoto kurso laukas
Prognozė: Čikagos kubai
Bukmekeris: 1xbet

Timas Andersonas gauna dar vieną poilsio dieną, o jei pastarosios rungtynės yra kokių nors požymių, tai gali būti dar viena ilga naktis prie „White Sox“ (72-54). Tačiau tikimasi, kad jis grįš pirmadienį prieš „Blue Jays“ (65-58).

Trijų pralaimėjimų serijos viduryje pietų sideriai kreipiasi į Dylaną Cease’ą, siekdami suvaldyti stiprią Čikagos „White Sox“ sudėtį. „Cease“ neatsisakė daugiau nei trijų uždirbtų važiavimų nė viename iš paskutinių aštuonių startų, nes per 43 2/3 kėlinius jis surinko 3,92 ERA, 59 smūgius ir 16 ėjimų. Tai apima porą tvirtų išvykų prieš „Yankees“.

ir „A“, o tai yra geras ženklas jaunam metėjui, kuris metų pradžioje kovojo su laimėjusiomis komandomis. Tuo tarpu „Blue Jays“ per vieną iš keturių šių metų rungtynių pelnė daugiau nei du važiavimus prieš „White Sox“.

Ant Čikagos „White Sox“ piliakalnio pažįstamas veidas įsigyjant prekybos terminus José Berríos. Judėjimas aukštyn į šiaurę jo nesulėtino. Tuo tarpu Berríos per pastaruosius du startus kartais suklupdavo, leisdamas devynis važiavimus (aštuonis pelnytus) per 9 1/3 kėlinius. Per tris startus prieš „White Sox“ jis atsisakė 11 važiavimų (devyni uždirbti) per 18 padavimų, o geri vaikinai laimėjo visus tris startus. Žinoma, „Chicago White Sox“ yra daug geresnė komanda nei „Chicago Cubs“.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global