Sent Luiso „Cardinals“ prieš Detroito „Tigers“
Data ir laikas: 2021 m. Rugpjūčio 26 d., Ketvirtadienis, 1:15 val
Vieta: Busch stadionas
Prognozė: Detroito „Tigers“
Bukmekeris: 1xbet

Ketvirtadienį Buscho stadione susitiks Detroito „Tigers“ ir Sent Luiso „Cardinals“ klubai.

„Detroit Tigers“ paskutinėje rungtynėse praėjusį sekmadienį sieks papildomos 5-3 pergalės prieš Torontą. Miguelis Cabrera turėjo vieną namų važiavimą, o Willi Castro pridėjo porą dvigubų su RBI, o Dazas Cameronas taip pat turėjo du krepšininkus su RBI. Jonathanas Schoopas atliko savo rezultatyvų perdavimą, o Zackas Shortas, Dustinas Garneau ir Jeimeris Candelario laimėjo dvigubai. Derekas Hillas turėjo savo pagrindinį smūgį, kad užbaigtų Detroito kaip komandos pergalę.

Detroitas yra 5-1 per paskutines 6 išvykos ​​rungtynes ​​ir 8-3 per paskutines 11 interleague išvykos ​​rungtynių, o pralaimėtojas yra 6-0 per paskutines 6 rungtynes ​​prieš komandą su pergalių rekordu. Sent Luisas yra 6-1 per paskutines 7 tarpusavio lygos rungtynes ​​ir 5-2 per paskutines 7 rungtynes ​​po pergalės, o pralaimėtojas yra 8-0 paskutinėse 8 serijos atidarymo rungtynėse.

Casey Mize nėra niekingas ir šį sezoną labiau patiko kaip geriausias pasirinkimas, ir čia vyksta šiokia tokia kova. Šios rungtynės buvo Detroito „Tigers“ pergalė.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global