Sietlo „Mariners“ prieš „Oakland Athletics“
Data ir laikas: 2021 m. Rugpjūčio 23 d., Pirmadienis (21:40 ET)
Vieta: Oklando Koliziejus, Oklandas, Kalifornija
Prognozė: Sietlo jūrininkai
Bukmekeris: 1xbet

„Mariners“ šį vakarą Ouklande dalyvaus lengvosios atletikos rungtynėse. Marco Gonzalesas ruošiasi „Mariners“, o Paulius Blackburnas – lengvosios atletikos startą. Kai šios komandos susitiko paskutinį kartą, jūrininkai nušlavė 3 žaidimų seriją.

Dešiniarankis ąsotis Paulas Blackburnas kops į kalną ir pradės „Oakland“ pirmąjį dviejų rungtynių kovos prieš „Mariners“ raundą. Šių metų MLB turo metu dvidešimt septynerių metų dešinysis startuolis yra 0: 1 su 5,06 ERA ir 1,50 WHIP, tuo tarpu išmušdamas tris muštukus ir atlikdamas 5,1 inningą.

Lengvoji atletika užsitikrino pirmąsias rungtynes ​​po triumfo 4-1 penktadienį, tačiau „Oakland“ nesugebėjo išlaikyti savo pergalės formos ir pralaimėjo likusias rungtynes ​​šeštadienį 5–6 ir sekmadienį 1–2. Metėjas Frankie Montas gerai pradėjo – 7,0 rezultatyvūs padavimai per du smūgius, duodami du pasivaikščiojimai, tačiau pralaimėdami jis pataikė devynis San Francisko smūgius. Antrasis krepšininkas Tony Kempas, pirmaudamas lengvosios atletikos čempionate, pelnė vieno važiavimo rezultatą. „Center Fielder Starling Marte“ važiavo tritaškiu, o LF Markas Canha pralaimėjo vieną smūgį.

„Mariners“ sezonas buvo neblogas. Jie žaidė geriau, nei manė daugelis žmonių. Jie yra trečioje Amerikos lygos vakarų vietoje su rekordu 66-58. Jie seka „Astros“ 7,5 žaidimais. Sietlas pralaimėjo pirmąsias 2 serijos rungtynes ​​prieš „Astros“. Šeštadienį Houstonas juos įveikė 15: 1. Šeštadienį Loganas Gilbertas smarkiai nukentėjo. Dešinysis ranka atliko 4,2 inningą ir leido 9 pelnytus važiavimus.

Tai yra dviejų gerų Vakarų Amerikos lygos komandų rungtynės. Laukiu lengvosios atletikos, kad ši serija prasidėtų gerai. „Oakland“ yra geresnė komanda ir šiemet gerai žaidė savo namų aikštėje, tačiau šį vakarą šiame žaidime dominuos „Mariners“.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global