Los Andželo angelai prieš Teksaso „Rangers“
Data ir laikas: 2021 m. Rugpjūčio 2 d., Pirmadienis (20:05 ET)
Vieta: „Globe Life Field“, Arlingtonas, Teksasas
Prognozė: Teksaso „Rangers“
Bukmekeris: 1xbet

„Los Angeles Angels“ susitiks su „Texas Rangers“ „Globe Life Field“. Prasidės „AL West Rivals“
Keturių sezonų žaidimų serijoje. „Angels“ žaidžiant iš lošimų sezono buvo prastas ir pasiekė 47–58 taškų skirtumą, o po to, kai tikėjosi metų, jie nusileidžia pinigų linijai. „Angels“ rezultatas yra 59-45-1, kai sekmadienio rungtynės išmušė tris tiesius apatinius.

Los Andželo viltis dėl atkrintamųjų varžybų greitai išblėsta pralaimėjus keturių rungtynių setą „Wild Card“ pirmaujančiai lengvosios atletikos atrankai, nes sekmadienį debiutuodamas MLB kovojo didžiausias metimo į priekį perspektyvas Reidas Detmersas. Viskas prasidėjo pakankamai gerai, nes Maxas Stassi pirmojo žaidimo apačioje paleido dviejų bėgimų homerį, o Jackas Mayfieldas duodavo RBI dvigubą kėlinį vėliau, tačiau tai būtų nusikaltimo priežastis ir Oaklandas perėmė kontrolę per penkis bėgti trečias.

Visą savaitgalį „Rangers“ bullpenas žaidė gerai, o Dennisas Santana iškovojo pergalę pelnęs devintą. Charlie Culbersonas turėjo tris rezultatyvias dienas, norėdamas pagreitinti „Rangers“ puolimą, nes Teksasas tai padarė, nepaisant to, kad per visą rungtynių taškų skaičių turėjo tik tris bėgikus. „Rangers“ per paskutines varžybas šeštadienį iškovojo pergalę 5-4 per 10 padavimų. „Rangers“ sekmadienį įžengė į „AL West“ rūsį, 26,5 rungtynės už „Astros“ ir iškovojo aukščiausią vietą divizione.

Teksaso „Rangers“ sužaidė 91 dvigubą žaidimą ir įmušė 0,984 proc. (15 -as pagal profesionalų beisbolą). „Rangers“ per sezoną įmetė 946 rezultatyvius perdavimus, 59 klaidas ir iš viso uždirbo 2736 rezultatyvius perdavimus. Iš sužaistų 8 208 padavimų „Rangers“ pelnė 69,2% gynybos efektyvumą (20 -as pagal MLB).

„Halo“ bent jau niekada nebuvo susidūrę su Ogando, o ne kaip pradedantysis. Ogandas svariai smogia smūgio zonai nenumaldomai efektyviai ir mažai vaikšto. Žinoma, „Anaheim Angels“ yra antra pagal populiarumą komanda „AL West“, tačiau po „Rangers“, kuri yra pirmoji, yra tikrai didelis kritimas. Kitaip tariant, Ogandas gali susmulkinti zoną, kaip ir jo MO, ir jam tikrai nėra ko nerimauti. Tai yra „Rangers“ x faktorius, todėl manau, kad jie laimės šias rungtynes.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global