Hiustono „Astros“ prieš Kolorado „Rockies“
Data ir laikas: 2021 m. Rugpjūčio 12 d., Ketvirtadienis, 18.45 val
Vieta: Oracle Park, San Francisco CA
Prognozė: Houston Astros
Bukmekeris: 1xbet

Kolorado uolienos ir Hiustono „Astros“ ketvirtadienį susitiks „Oracle Park“ MLB veiksme. „Rockies“ pasirodys savaitgalį, palyginti su „Marlins“. Šiose trijose rungtynėse „Colorado“ sugebėjo nugalėti. Kalbant apie „Astros“, jie vaidino Dvynius savo paskutinėje serijoje. Hjustonas laimėjo šeštadienį, tačiau pralaimėjo kitas tris rungtynes.

„Rockies“ yra 4: 0 paskutiniųjų ketverto rungtynėse ir 28–58 per paskutinius 86 metus, palyginti su komanda su pergalių rekordu. Koloradas per paskutinius penkis žaidė 4: 1, prieš pradedant dešiniarankį ir 13: 41 per paskutines 54 kelių rungtynes.

Pastaruoju metu Houstonui buvo sunku atsisakyti bėgimų, penki ar daugiau pasidavė keturiose iš paskutinių penkių rungtynių. Tai darys didesnį spaudimą Odorizzi, kuris per paskutinę išvyką iš šešių uždirbo keturis šeimininkus ir šešis smūgius per 3,0 inningą. Odorizzi paskutinėse dvejose rungtynėse taip pat atsisakė šešių šeimininkų. Kalbant apie Grėjus, jis atsisakė dviejų ar mažiau uždirbtų per keturis iš paskutinių penkių.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global