„Washington Nationals“ prieš „New York Mets“
Data ir laikas: 2021 m. Rugpjūčio 11 d., Trečiadienis (19:10 ET)
Vieta: „Citi Field“
Prognozė: Vašingtono piliečiai
Bukmekeris: 1xbet

„Washington Nationals“ susitiks su „New York Mets“ „Citi Field“ aikštėje. Joe Ross paims piliakalnį už piliečius. „Rich Hill“ bus pradinis „Mets“ metėjas.

„Mets“ aikštės darbuotojai šį sezoną buvo fantastiški. Kaip komanda, jie yra 10 geriausių ERA, leidžiami smūgiai, leidžiami bėgimai, leidžiami bėgimai namuose, leidžiami ėjimai, WHIP ir mušamųjų vidurkis.
Šį sezoną Niujorkas puolime buvo baisus. Jie yra lygos penketuke pagal bėgimus, smūgius, namų važiavimus, RBI ir yra 10 geriausiųjų pagal mušimo vidurkį, SLG ir OPS. Pete’as Alonso vadovauja komandai namuose ir RBI.

„Mets“ kovoja dėl trijų komandų, kad laimėtų divizioną. Padalinyje jie atsilieka nuo „Phillies“ ir „Braves“. Filadelfija šiuo metu pirmauja, tačiau „Braves“ ir „Mets“ neatsilieka. „Pitching“ šį sezoną tikrai nešė „Mets“. Deja, „Mets“, Jacobas deGromas išėjo dėl dešinės alkūnės uždegimo. Yra optimizmo, kad jis grįš šį sezoną, bet atrodo, kad jei jis grįš, tai bus rugsėjį.

„Washington Nationals“ aikštės darbuotojai šį sezoną buvo vidutiniai. Jie yra ERA lygos viduryje, leidžiami smūgiai, leidžiami bėgimai, leidžiami pasivaikščiojimai, WHIP ir mušamųjų vidurkis. Atsisakyti namų bėgimo komandai buvo problema. Šiuo metu lygoje leidžiami penki geriausi namų važiavimai.

Šį sezoną Vašingtonas puolė vidutiniškai puolime. Jie yra lygos viduryje bėgimuose, namuose ir RBI. „Nats“ yra 10 geriausių hitų, mušimo vidurkis, OBP, SLG ir OPS.
Tautiečiai patenka į dešimtuką pagal rezultatyvumą ir mušimo vidurkį, todėl pastaruoju metu tai yra labai nuosekli priežastis laimėti
žaidimas. Fotografuok su Natu.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global