Pitsburgo piratai prieš Philadelphia Phillies
Data ir laikas: 2021 m. Liepos 30 d., Penktadienis (19:05 ET)
Vieta: PNC parkas, Pitsburgas, PA
Prognozė: Philadelphia Phillies
Bukmekeris: 1xbet

Penktadienio vakarą Filadelfijos „Phillies“ iš PNC parko priima savo konkurentus-Pitsburgo piratus. Piratai buvo toli gražu ne pavojingi vėlai, o „Phillies“ žino, kokią didelę galimybę šį savaitgalį atgauti.

Pitsburgas buvo ne tik viena iš blogiausių nacionalinės lygos komandų, bet ir visame beisbolo lygyje, ir neatrodo, kad tai pasikeis penktadienio vakarą. „The Pirates“ vėlai padarė keletą sandorių ir nesitikės, kad likusį sezoną tai padarys daug. Taip pat nepadeda tai, kad jie neturi vieno geriausių šikšnosparnių, likusių Colin Moran, taip pat trijų startuolių ir trijų palengvinančių.

Gilumo trūkumas Pitsburge yra akivaizdus, ​​ir nebent jie turi neįtikėtiną naktį, sunku įsivaizduoti, kad jiems užtektų abiejų kamuolio pusių, kad apsunkintų Filadelfijos gyvenimą.
Jie užima 30 -ąją vietą beisbolo rungtynėse per rungtynes, 17 -ą pagal mušimo vidurkį ir pataikymus per rungtynes, o namų rungtynių metu jie yra paskutiniai.

„The Pirates“ yra viena iš blogiausių beisbolo komandų ir yra labiau orientuota į patirtį, nei į pergales ir pralaimėjimus, o tai yra didelė priežastis, kodėl Phillies bus nugalėtojai atidarymo ir savaitgalio serijose apskritai.

„Phillies“ iki šiol buvo .500 komanda ir sezono metu svyruoja apie .500. Jie yra antroje vietoje NL Rytuose, tik keli žaidimai iš pirmosios. „Phillies“ pralaimėjo tris iš paskutinių keturių startų, kai per kiekvieną pralaimėjimą jis atsisakė mažiausiai penkių važiavimų. Tai pirmasis Velasquezo sezono startas prieš „Pirates“. Pastaruoju metu jis turėjo problemų atsisakyti ilgo kamuolio, nes per paskutinius keturis startus per tris pralaimėjimus jis atsisakė septynių HR.

„Phillies“ taip pat vyksta po sezono lenktynių, o tai reiškia, kad jie turės daugiau dėmesio skirdami pergalę serijos atidaryme.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global