Los Andželo angelai prieš Ouklando lengvaatlečius
Data ir laikas: 2021 m. Liepos 29 d., Ketvirtadienis (21:45 ET)
Vieta: „Angel“ stadionas, Anaheimas, Kalifornija
Prognozė: Los Andželo angelai
Bukmekeris: 1xbet

Ketvirtadienio vakarą iš „Angel Stadium“ Oaklando lengvosios atletikos rungtynės su Los Andželo „Angels“ savo keturių rungtynių serijos atidarymo rungtynėse.

Šis savaitgalis turėtų būti puikus serialas, ypač atsižvelgiant į vėlyvas lengvosios atletikos kovas ir angelus, kurie atranda tam tikrą nuoseklumą. Atrodo, kad antrojoje vietoje esanti lengvosios atletikos ir ketvirtą vietą užimanti angelai greičiausiai nesulauks „Astros“ virš AL vakarų, tačiau artimiausiomis savaitėmis ir toliau kovos dėl vietos „Wild Card“.

„Oakland“ neturi daug blykstės, tačiau jų nusikaltimas yra daugiau nei pajėgus neatsilikti. Jie užima 16 vietą važiavimų per rungtynes ​​metu, 23 -ius pagal mušimo vidurkį ir pataikymus per rungtynes ​​bei 15 -ą namų rungtynių per rungtynes ​​metu. Ouklandas kovoja nuo rikiuotės viršaus iki apačios, neturėtų kilti problemų dėl to, kas yra piliakalnis, labiau nei angelai.

„Angelai“ šį sezoną stengėsi rasti daug nuoseklumo ir, jei viskas nesikeis nuo šio savaitgalio namuose, jie ir toliau bus antra mintis NL sezono lenktynėse. Nors sezonas prasidėjo tiek daug pažadų, traumų ir kovų iš aikštės darbuotojų, o vasara atėjo ir išėjo iš lėto, tačiau „Angels“ darbuotojai padarys viską, kad laimėtų šias rungtynes.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global