Bostono „Red Sox“ ir Niujorko „Yankees“
Data ir laikas: 2021 m. Liepos 25 d., Sekmadienis, 4.05.05 val
Vieta: Yankee stadionas
Spėjimas: Niujorko „Yankees“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

Niujorko „Yankees“ per pastaruosius 12 rungtynių laimėjo 9-3 ir laimėjo keturias serijas iš eilės su komandomis atkrintamosiose varžybose. Žinoma, viskas įvyko praradus du pagrindinius kairiuosius laukininkus dėl traumų, taip pat pirmąjį savo saugą, du pakaitinius krašto puolėjus ir keletą bulių bei galinių rotacijos narių. O, teisingai, jie neteko savo geriausio žaidėjo, trečiojo žaidėjo, asmeninio tūzo gaudytojo ir geriausio atleidimo nuo COVID bėrimo.

Kreditas, kai kreditas yra mokamas: pakaktų pakeitimų. Rougnedas Odoras pastarąjį mėnesį buvo antras geriausių amerikiečių lygos smūgių žaidėjas. Ryanas LaMarre’as pateikė tris pagrindinius hitus, įskaitant praėjusios nakties pasivaikščiojimą. Liepos metimas buvo vienas iš geriausių lygos lygių, ir net Gleyberis Torresas pagaliau vėl pradėjo smūgiuoti namuose.

Tai buvo kažkas pamatyti. Bet kasant sau tokią didelę pirmosios pusės skylę, problema yra ta, kad nėra laiko tai palengvinti. Yankees turi išlaikyti gerą nuotaiką ir pirmą kartą pradėti laimėti Fenway parke 2021 m.

Šį vakarą startą Jordanas Montgomery gauna prieš Tannerą Houcką. Montgomery savo paskutinį kartą daugiausiai atliko liepos 16-ąją, praleidęs šešis tritaškius kamuolius prieš gerą puolimą, tačiau „Yankees“ ekipą pralaimėjo Eduardo Rodriguezas ir Bostono „bullpen“. Houckas prisidėjo prie šios uždarymo trimis vieno smūgio kamuolio padavimais, kad sutaupytų.

Dabar, kai „Yankees“ nusižengimas kiek atrado savo ritmą, galbūt jie taip lengvai neleis Houckui ir kompanijai atsikabinti. Mes galime tikėtis. Rikiuotė keista, kai Gary Sánchezas gavo laisvą dieną, kad galėtų atsikvėpti ir, tikiuosi, sulaukti likusių trijų šios serijos rungtynių.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global