Sent Luiso „Cardinals“ ir „Cincinnati Reds“
Data ir laikas: 2021 m. Liepos 24 d., Šeštadienis (19.10 val. ET)
Vieta: Didžiojo Amerikos parkas Sinsinatis, OH
Spėjimas: Sent Luiso kardinolai
Lažybų tarpininkas: 1xbet

Rungtynės su „St.Louis Cardinals“ ir „Cincinnati Reds“ vyks šeštadienio vakarą
Didžiojo Amerikos parke, esančiame Sinsinatis, Ohajas.

Šiais metais raudonieji tampa viena iš įžeidžiančių komandų, tačiau bus įdomu pamatyti, kaip jie reaguoja, nes Nickas Castellanosas pateko į sužeistųjų sąrašą sužalojęs riešą ir šiais metais jis buvo šios mušamosios komandos širdis ir siela.

„Reds“ turi daug žaidėjų, kurie gali atlikti mušimo darbą, nes tai yra labai gilus mušimas, pavyzdžiui, Jesse’as Winkeris, Jonathanas India ir netgi Joey Votto, kuris turi gerą poziciją.

Šiais metais „Cincinnati Reds“ rotacija yra puiki, o Luisas Castillo sieks suteikti šiai komandai dar vieną kokybišką startą ir šis vaikinas turi daug laiko aukštyn, tačiau jis kovojo su nuoseklumu, taigi, jei pasirodys gera „Castillo“ versija, tai padarys „Cardinals“ čia šeštadienį buvo labai sunku.

Sunku nesusimąstyti, kokia gera gali būti ši „Cardinals“ komanda, jei jie tiesiog galėtų įsižeisti, nes jų metimo personalas šiais metais buvo apšviestas, tačiau jie tiesiog negalėjo paleisti savo startuolių parama, reikalinga norint iš tikrųjų būti varžovu.
Vis dėlto jie turi daug puikių šikšnosparnių šioje sudėtyje, ir nebūtų labai nuostabu matyti, kai jie šiais metais kažkuriuo metu bėga „Milwaukee Brewers“ diviziono viršūnėje.

Woodfordas bus pradinis ąsotis šioje vietoje, ir, nors jo dydis yra nedidelis, jis per savo karjerą turi gražių skaičių prieš raudonuosius, tik leidžiantis raudoniesiems pataikyti prieš jį 250. Sent Luiso kardinolai atrodys užimti pozicijas NL „Central“ ir padaryti viską, kad laimėtum šias rungtynes.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global