Klivlando „Indians“ ir „Tampa Bay Rays“
Data ir laikas: 2021 m. Liepos 24 d., Šeštadienis (19.10 val. ET)
Vieta: Progressive Field Cleveland, OH
Spėjimas: Klivlando indėnai
Lažybų tarpininkas: 1xbet

Šeštadienio vakarą „Bays“ žais 3-ą iš keturių žaidimų seriją su indėnais „Progressive Field Cleveland Ohio“. Ketvirtadienio serijos atidarymo rungtynėse po pergalės 5–4 prieš Klivlandą įlanka pagerėjo iki 58-39. Tampos įlanka laimėjo tris iš eilės ir keturias per pastaruosius penkis. „Rays“ užima antrąją vietą Amerikos lygos rytuose, tik vienu žaidimu atsilikę nuo pirmosios vietos Bostono „Red Sox“.

Diazas muša .261, norėdamas pirmauti Tampos įlankoje, o pirmasis žaidėjas turi aukštą, 378 komandos procentą. Antras žaidėjas Brandonas Lowe’as yra namų lenktynių lyderis su 21, tuo tarpu paskirtas smūgis Austinas Meadowsas yra URB lyderis su 66, o kairysis puolėjas Randy Arozarena yra rezultatyviausias – 86.

Ketvirtadienį pralaimėjusi Tampos įlankai savo keturių rungtynių seto pradžios rungtynėse, „Cleveland“ Amerikos lygos „Central“ lygoje devyniose rungtyse atsilieka nuo pirmosios vietos Čikagos. Klivlandas pralaimėjo tris iš paskutinių keturių, o indai ir toliau turi problemų prie lėkštės.

Klivlande pirmauja Rosario, o „shortstop“ komanda surinko 85 aukštus komandos smūgius. Trečiasis žaidėjas Jose’as Ramirezas pirmauja Klivlande namų rungtyje su 19, RBI su 52 ir bazine procentine dalimi .342. Šeštadienį Klivlendas pasiųs J. C. Mejia į piliakalnį. Dešiniarankis yra 1-5, kurio ERA yra 7,53, 35 Ks ir 13 BB.

Nors OVER yra tvirtas pasirinkimas, čia vaidina Klivlandas. Indai laimėjo penkis iš septynių paskutinių žaidimų. Tampos įlanka kovojo su dešinės rankos pradininkais, pralaimėjusiais šešis iš paskutinių aštuonių išvykoje, o „Rays“ taip pat kovojo su priešininkais, laimėdami rekordus, taip pat pralaimėję šešis iš paskutinių aštuonių. Šio vakaro žaidimą laimės Klivlando indėnai.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global