Čikagos „White Sox“ ir Minesotos dvyniai
Data ir laikas: 2021 m. Liepos 21 d., Antradienis (20.10 val. ET)
Vieta: Garantuoto tarifo laukas, Čikaga
Spėjimas: Čikagos „White Sox“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

„Dvyniai“ yra viena iš labiausiai nuviliančių MLB komandų šį sezoną, o aikštės personalas buvo pagrindinė komandos kovų priežastis. Bailey Oberas šiame sezone pradėjo tik aštuonias rungtynes, tačiau leido 20 bėgimų tik su 37 pergalėmis. Be to, Oberas leidžia tikėtiną varžovo „Slugging Procentage“ procentą ir 4,38 tikėtiną „ERA“, o tai rodo, kad oponentai užmezga sunkų ryšį ir pasiekia 26 metų startuolio rezultatą.

Minesotos dvyniai tikisi, kad sezoną pakeis stipria antrąja savo sezono puse, tęsdami keturių rungtynių seriją prieš Čikagos „White Sox“. Dvyniai turėjo siaubingą pirmąją sezono pusę ir jų rekordai buvo 40-55, o „White Sox“ – 57-37 ir atrodo kaip viena geriausių Amerikos lygos komandų. Dvyniai kreipsis į Bailey Oberą, norėdami pradėti artėjantį žaidimą, o „White Sox“ tikėsis, kad Dalasas Keuchelis sukurs tvirtą startą, kur jis surengė septynis žaidimus ir leido vieną kartą paleisti.

„White Sox“ atrodė kaip viena geriausių MLB komandų ir šį sezoną puikiai žaidė per visą sąrašą. Dalasas Keuchelis yra geras ąsotis, leidęs 54 bėgimus per 17 startų. Be to, Keuchelis leidžia .297 laukiamam priešininkui „Batting Average“, kuris yra vienas blogiausių MLB, eiti kartu su .463 tikėtinu priešininko „Slugging Procentage“ ir 5.58 tikėtinu ERA.

„White Sox“ turi vieną iš geriausių MLB pažeidimų, padedančių savo kovojančiam metikui, surinkdamas 5,12 važiavimo per rungtynes. Jose Abreu pirmavo su 17 namų bėgimų ir .456 „Slugging Procentage“, tačiau visa tvarka sėkmingai žaidė kartu su valdančiuoju AL MVP. Timas Andersonas puikuojasi .315 mušamųjų vidurkiu, o Yoanas Moncada turi .401 bazinį procentą, be Andrew Vaughno 10 namų bėgimų iki šiol.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global