Niujorko „Yankees“ – Bostono „Red Sox“
Data ir laikas: 2021 m. Liepos 16 d., Penktadienis, 7:08
Vieta: Yankee stadionas, Bronksas, NY
Spėjimas: Niujorko „Yankees“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

Bostonas buvo užmigdytas viduriniame jų rinkinio žaidime, o „Rays“ per pastaruosius šešis mačus pakaitomis keitė pergales ir pralaimėjimus. „Red Sox“, turintis pusės žaidimo pranašumą virš „Rays“ AL Rytų paveiksle.

Trečiadienį Bostonas finišavo šešiais hitais, o žaidėjas neįrašė daugiau nei vieno. Christianas Vazquezas ir Xanderis Bogaertsas važiavo bėgdami į „Red Sox“, tačiau to nepakako žaidime. Garrettas Richardsas (4–5) pralaimėjo piliakalnį, kai jis buvo grubus. Jis leido penkis kartus (keturis uždirbtus) trimis smūgiais atlikti su keturiais pasivaikščiojimais ir be streikų per 1,2 darbo laiką.

Martinas Perezas užima „Red Sox“ kalvą, kai šiame konkurse užregistruoja 15-ąjį metų startą. Jis ateina per 5-4 su 4,32 ERA, 1,395 WHIP, 24 pasivaikščiojimais ir 57 streikais per 65,2 darbo metus. Perezas laimėjo pergalę savo paskutiniame starte.

Bostonas yra teisus „AL East“ lenktynių turnyre, atsižvelgiant į tai, kaip vyksta jų ketvirtadienio žaidimai, tačiau išlieka faktas, kad Perezas kovojo ant piliakalnio. Be abejo, jis turi pergalių rekordą, bet tai labiau priklauso nuo to, kad šiame sezone jis gauna 4,88 palaikymo per startą. Germanas šį sezoną žengė aukštyn ir žemyn su savo paskutinių kelių posūkių per rotaciją dalimi kovų.

Niujorkas surengė keletą geresnių įžeidžiančių vėlų skaičių, o vokietis per savo karjerą pakankamai solidžiai žaidė prieš Bostoną. Šiais metais Fenway parke negalima pasikliauti Perezu ir tai suteikia pranašumą šiame konkurse atvykstantiems „Bronx Bombers“.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global