Venue: London Stadium, London
Prediction: West Ham 2-2 Leeds
Bookmaker:

Nepaprastas Davido Moyeso atgimimas rytų Londone pagaliau atvedė West Ham į sezono pabaigą, norinčius pralaužti stiklines lubas ir iššūkį dėl vietos Čempionų lygoje, tačiau pirmadienio vakarą jie susikaus su Marcelo Bielsos paslaptinguoju „Leeds United“ ir laukia bauginančios namų rungtynės. .

„Hammers“ patyrė transformaciją, kurią retas matė valdant škotams. Šiame praėjusio sezono etape jie kovojo šalia lentelės papėdės, kad išlaikytų aukščiausią kovinę formą. Pasukite 12 mėnesių į priekį ir dabar jie žiūri aukštyn, tikėdamiesi supurtyti nusistovėjusią hegemoniją ir pretenduoti į Europos futbolą.

Jų naujausia forma savaitgalį susidūrė su laukiama kliūtimi, nes titulo rinkimuose „Manchester City“ ką tik laimėjo 2:1 šiaurės vakaruose, o ketvirtą/šeštą vietą užėmę varžovai, kurie ką tik iškrito iš ketvirtos pergalės savaitės viduryje, „Weekend“ į šeštą.

Atvirkščiame žaidime „West Ham“ atkovojo įvartį rezultatu 2:1 „Elland Road“ stadione, tačiau Lydsas buvo panašus į Jekyll ir Hyde – vieną savaitę tyčiojosi, o kitą pralaimėjo. Bielsos vaikinai šiuo metu yra 11-i, bet kad ir koks būtų rezultatas, jie visada džiaugiasi matydami, nors manau, kad argentinietis mieliau įmuštų įvartį.

Team Comparison
Odds
West Ham 1X2 Leeds
1.685 4.42 5.05

 

Team Statistic

West Ham

In Premier League position: 4 (37 points)
In Europa League position: 1 (13 points)

VS

Leeds

In Premier League position: 16 (19 points)

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global