„NBA 2021“ žvaigždžių žaidimas

2021 m. Kovo 7 d. 2021 m. NBA Visų žvaigždžių rungtynės buvo žaidžiamos kaip parodos krepšinio rungtynės. Tai buvo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) 2020–21 sezono metu. Paroda buvo surengta Atlantos „State Farm“ arenoje, „Atlanta Hawks“ namuose. Tai buvo 70-oji NBA Visų žvaigždžių rungtynių laida. LeBronas Jamesas ir Kevinas Durantas buvo komandos kapitonas.

„LeBron“ komanda laimėjo žaidimą 170–150, o „Visų žvaigždžių“ žaidimo naudingiausias žaidėjas buvo apdovanotas Giannis Antetokounmpo iš „LeBron“ komandos. Žaidimas iš pradžių buvo planuotas surengti Indianapolyje, tačiau pakeitus tvarkaraštį dėl COVID-19 pandemijos buvo perkeltas į Atlantą. Atlantoje „Visų žvaigždžių“ rungtynės vyko trečią kartą. Anksčiau buvo 1978 ir 2003. Tai buvo paskutinis „Visų žvaigždžių“ žaidimas, kurį Marvas Albertas vadins savo karjeroje.

„NBA 2021“ visų žvaigždžių rungtynių sąrašas

Visų žvaigždžių žaidimo sąrašai buvo atrinkti balsuojant, ir tai daro ankstesniais metais. Pradininkus pasirinko gerbėjai, žiniasklaida ir dabartiniai NBA žaidėjai. Lengviausias būdas gerbėjams balsuoti per NBA svetainę ir „Google“ paskyrą. 50% balsų sudarė sirgaliai, o 25% – NBA žaidėjų ir žiniasklaidos. Didžiausias abiejų sargybinių ir trijų priekinių aikštės žaidėjų balsų skaičius kiekvienoje konferencijoje buvo pavadintas „Visų žvaigždžių“ pradininkais, o du žaidėjai kiekvienoje konferencijoje, surinkę daugiausiai balsų-komandos kapitonais.

Kiekvienas treneris išrinko du sargybinius, tris aikštės žaidėjus ir dvi laukines korteles, o kiekvienas pasirinktas žaidėjas buvo suskirstytas į pirmenybę kiekvienoje kategorijoje. Nė vienas iš jų negalėjo būti žaidėjas iš savo komandos, NBA vyriausiasis treneris balsavo už atitinkamų konferencijų rezervus. Treneriai buvo raginami balsuoti už žaidėją toje pozicijoje, kuri buvo „Naudingiausia„ Visų žvaigždžių “komandai“, jei buvo pasirinktas kelių pozicijų žaidėjas. Nepriklausomai nuo to, kur žaidėjas buvo įtrauktas į „Visų žvaigždžių“ balsavimo biuletenį ar poziciją, jis buvo įtrauktas į taškų balus.

Skelbiame NBA 2021 m. „Visų žvaigždžių“ žaidimų sąrašus

2021 m. Vasario 18 d. Buvo paskelbta „Visų žvaigždžių“ žaidimo pradžia. Užpakalinėje aikštėje Rytuose startavo Bradley Bealis iš Vašingtono „Wizards“ ir Kyrie Irvingas iš Bruklino „Nets“. Atitinkamai, pelnė trečią ir septintą visų žvaigždžių pasirodymus. Rytuose pirmieji aikštės pradininkai buvo Kevinas Durantas iš Bruklino „Nets“ ir Giannis Antetokounmpo iš Milvokio „Bucks“, pelnę 11-ąjį ir penktąjį visų žvaigždžių pasirodymus. Rytų rinktinėje Joelis Embiidas iš Filadelfijos „76ers“ buvo ketvirtas.

Vakarų aikštėje startavęs antras ir septintas visų žvaigždžių pasirodymas buvo Luka Dončić iš Dalaso „Mavericks“ ir Stephenas Curry iš „Golden State Warriors“. Kawhi Leonardas iš Los Andželo „Clippers“ ir LeBronas Jamesas iš Los Andželo „Lakers“ buvo priekinėje aikštėje ir buvo atitinkamai penktas ir 17-as visų žvaigždžių atrankos sąrašas. Prie jų prisijungė Denverio „Nuggets“, Nikola Jokić ir trečioji visų žvaigždžių atranka.

2021 m. Vasario 23 d. Paskelbti „Visų žvaigždžių“ žaidimo rezervai. Anthony Davisas iš Los Andželo „Lakers“, jo aštuntoji atranka, Paulas George’as iš Los Andželo „Clippers“, septintoji atranka, įtrauktas į „The West“ rezervus. Rudy Gobertas iš Jutos „Jazz“, jo antroji atranka, Damianas Lillardas iš Portlando „Trail Blazers“, jo šeštoji atranka, Donovanas Mitchellas iš Jutos „Jazz“, antrasis pasirinkimas, Chrisas Paulas iš „Phoenix Suns“, 11 -as pasirinkimas, ir Zionas Williamsonas iš Naujojo Orleano „Pelicans“ – pirmasis jo pasirinkimas.

Jaylenas Brownas iš Bostono „Celtics“, jo pirmoji atranka, Jamesas Hardenas iš Bruklino „Nets“, devinta jo atranka, Zachas LaVine’as iš Čikagos „Bulls“, jo pirmoji atranka, Julius Randle’as iš Niujorko „Knicks“, jo pirmoji atranka, Benas Simmonsas iš Filadelfijos „76ers“, trečioji jo atranka, Jaysonas Tatumas iš Bostono „Celtics“, antroji atranka, ir Nikola Vučevičius iš „Orlando Magic“, antroji atranka, jie yra įtraukti į „The East“ rezervus.

NBA 2021 Visų žvaigždžių rungtynių treneriai

Jutos „Jazz“ treneris Quinas Snyderis yra kvalifikuotas kaip „LeBron“ komandos vyriausiasis treneris NBA 2021 m. „Visų žvaigždžių“ rungtynėse (vasario 15 d.). Filadelfijos „76ers“ treneris Docas Riversas taip pat tapo „Durant Team“ vyriausiuoju treneriu NBA 2021 m. „Visų žvaigždžių“ rungtynėse (vasario 19 d.), Laimėjęs „Bulls“.

Juodraščiai NBA 2021 m. „Visų žvaigždžių“ žaidime

Praėjusį 2021 m. Kovo 4 d. Buvo paskelbtas NBA „Visų žvaigždžių draftas“. Komandos kapitonai buvo LeBronas Jamesas ir Kevinas Durantas, nes jie abu gavo daugiausia balsų iš Vakarų ir Rytų. Jamesas ketvirtus metus iš eilės buvo išrinktas „Visų žvaigždžių“ komandos kapitonu. Nors tai buvo pirmoji Kevino Duranto komandos kapitono atranka.

Pradedantieji yra pirmieji aštuoni šaukiamieji žaidėjai. NBA vyriausi treneriai renka keturiolika žaidėjų (po septynis iš kiekvienos konferencijos). NBA komisaras Adomas Silveris pasirinko pakeitimus visiems žaidėjams, negalintiems dalyvauti „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. Kaip žaidėjas, kuris buvo pakeistas, jie pasirenka žaidėją iš tos pačios konferencijos. Šios komandos vyriausiasis treneris iš savo žaidėjų pasirinks naują žaidėją, jei pakeistas žaidėjas buvo pradininkas. Sidabro atranka prisijungs prie pakeistą žaidėją šaukiančios komandos.

Giannis Antetokounmpo pirmą kartą pasirinko Jamesas. O Kyrie Irvingas pasirinko antrąjį Kevino Durantą. Kadangi Rytų konferencija žaidimui turėjo namų komandos statusą, Durant komanda buvo namų komanda.

„NBA 2021“ Visų žvaigždžių rungtynių „Covid-19“ protokolai

COVID-19 PGR testas reikalingas visiems žaidimo dalyviams. Prieš keliaudami į Atlantą jie turi gauti neigiamą testą ir jiems leidžiama atsivežti savo šeimą ar draugus, tačiau tai tik ribota. Asmeninis lygos teikiamas transportas buvo reikalingas tik jiems naudotis. Visiems žaidėjams pirmą savaitę po pertraukos buvo taikomi žaidimų dienos bandymų protokolai (vienas greitasis testas ir du PGR testai), net jei jie tą dieną nėra suplanuoti.

Su žaidimu nebuvo jokių kitų oficialių švenčių ar susibūrimų, „Visų žvaigždžių“ žaidimas buvo uždarytas visuomenei. Tik 1200–1500 kviestinių svečių, tikimasi, kad į juos įeis skiepyti sveikatos priežiūros darbuotojai, HBCU studentai ir dėstytojai. „Mes sutinkame, kad tai tik televizijai skirtas renginys“,-teigė Atlantos meras Keisha Lance Bottoms.

Žaidimo santrauka

Komanda, surinkusi aukščiausius taškus per pirmuosius tris 12 minučių ketvirčius, gaudama piniginį prizą, skirtą paskirtai labdarai, žaidimas buvo toks pat, kaip ir 2020 m. NBA Visų žvaigždžių leidimas. Pirmai komandai, pasiekusiai „tikslinį rezultatą“, pirmaujančios komandos rezultatas po trijų kėlinių plius 24 buvo paskelbtas nugalėtoju.

„LeBron James“ komanda laimėjo žaidimą, jo komanda paaukojo daugiau nei 1 milijoną dolerių „Thurgood Marshall College Fund“, o „Durant“ komanda – 500 000 USD „United Negro College Fund“.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global