„Celta Vigo“ – Madrido „Real“
Data ir laikas: 2021 m. Kovo 20 d., Šeštadienis, 15:15 (JK laikas)
Vieta: „Balaidos“
Spėjimas: „Celta Vigo“
Lažybų vedėjas: 1xbet

Madrido „Real“ sieks trijų pergalių iš eilės visose varžybose, kai šeštadienio popietę tęs „La Liga“ kampaniją išvykoje į „Celta Vigo“.

Karimas Benzema dar kartą išgelbėjo Zinedine’o Zidane’o karius, ir, be abejo, visos akys bus nukreiptos į prancūzų puolėją, kai Madrido „Real“ ir „Celta Vigo“ susitiks vienas su kitu „Estadio de Balaidos“. Sergio Ramosas įveikė traumą, o Edenas Hazardas, Mariano ir Dani Carvajalas lieka sveikimo kambaryje. Casemiro grįžta į startą XI po Čempionų lygos draudimo.

Kita vertus, „Celta“ turėjo peripetijų 2020–2021 m. „La Liga“ sezone, o komanda įskaitoje užėmė dešimtąją poziciją. Galiciečiams nepavyko paversti savo dominavimo pergale lygiosiomis su „Athletic Club“ be įvarčių, ir matydamos, kad namuose laukia nepralaimėtos keturių rungtynių rungtynės, jos griebsis kažko iš šeštadienio susirėmimo. Hugo Mallo grįžta iš sustabdymo, o Sergio Alvarezas, Rubenas Blanco ir Emre’as Moras nesutaria su traumomis.

„Celta“ yra daugiau nei pajėgi įveikti Madridą, o Zidane’as šeštadienio popietę atsargiai patirs Čempionų lygos pagirias. Todėl tikimasi, kad prancūzas atsispirs pagundai atlikti didmeninius pakeitimus, o čempionams turėtų užtekti surinkti visus tris „Vigo“ taškus.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global