Golden State Warriors savininkas

  • Peteris Guberis (bendras vykdomasis pirmininkas)

Peteris Guberis, gerai žinomas sporto ir pramogų pramonės veikėjas daugiau nei 35 metus, yra GSW savininkas ir vienas iš vykdomųjų pirmininkų. Nuo 2010 m. jam vadovaujant „Warriors“ pasiekė didžiulę sėkmę, įskaitant keturis NBA čempionatus (2015, 2017, 2018, 2022), šešis Vakarų konferencijos čempionatus (2015–2019, 2022) ir geriausią vieno sezono rekordą NBA istorijoje. (2015-16 m. 73-9). Už aikštės ribų „Sports Business Journal“ (SBJ) 2019 m. gruodį paskelbė „Warriors“ dešimtmečio komanda – apdovanojimą, į kurį įeina visos 123 NBA, NFL, MLB ir NHL komandos. Apdovanojimus pelnęs sporto verslo leidinys Drąsius taip pat pagerbė „Metų sporto komanda“ 2014 ir 2016 m., įvertindamas organizacijos novatorišką ir sėkmingą verslo praktiką. Tai pirmas kartas, kai profesionalų komanda kelis kartus laimėjo prestižinį apdovanojimą (organizacija „Shortlist“ apdovanojimui gauti 2017 ir 2018 m.).

 

Be „Warriors“, Guberis taip pat turi didelę sporto ir tiesioginio veiksmo pramogų patirtį. Vienas iš pagrindinių jo principų yra gerinti kiekvieną gerbėjų patirties aspektą – nuo ​​įėjimo iki išėjimo. Vedami šios filosofijos, 2017 m. sausio 17 d. „Warriors“ įsiveržė į „Chase Center“ – organizacijos 100 % privačiai finansuojamą, modernų sporto ir pramogų kompleksą San Francisko Mission Bay kaimynystėje. Mažiau nei po 32 mėnesių, 2019 m. rugsėjo 6 d. atidarytas Chase centras, kuris akimirksniu tapo vienu iš pasaulio karūnos brangakmenių ir San Francisko miesto pirmąja arena. Praėjus metams po atidarymo (2020 m. rugsėjo mėn.), „Chase Center“ buvo paskelbtas „Sports Business Journal“ Metų sporto objektu.

 

Vienas iš sėkmingiausių pramogų ir komunikacijų pramonės vadovų ir verslininkų, įspūdingas Guberio gyvenimo aprašymas apima „Sony Entertainment“ pirmininko ir generalinio direktoriaus, „Columbia Pictures“ prezidento, „Polygram Entertainment“ pirmininko ir vykdomojo direktoriaus, vykdomojo ir bendrasavininko bei pirmininko pareigas. „Casablanca Records and Films“. Tarp jo prodiusuotų ar prižiūrėtų filmų yra „Lietus žmogus“ (Akademijos apdovanojimas už geriausią filmą), „Betmenas“, „Purpurinė spalva“, „Vidurnakčio ekspresas“, „Gorila migloje“, „Eastwick The Witch“, „Dingstantis“ ir „Flashdance“. Guberio soliniai filmai uždirbo daugiau nei 3 USD. milijardų visame pasaulyje ir turi daugiau nei 50 Akademijos apdovanojimų.

 

 

Kur yra „Golden State Warriors“ stadionas

Šį sezoną GSW turi naujus namus „Chase Center“ San Franciske. Modernus pastatas yra ant įlankos ir jame yra daug unikalių patogumų, kurių nerasi „Oracle“ arenoje, „Golden State Warriors“ namuose nuo 1971 m. Moderniausias pastatas yra ant įlankos ir jame yra daug naujų patogumų, kurių nebuvo „Oracle“ arenoje, „Golden State Warriors“ namuose nuo 1971 m. Tai buvo prieš pirmąsias komandos reguliariojo sezono rungtynes ​​su Los Andželo „Clippers“ spalio 24 d. (22.30 val. ET, TNT) „Chase Center“.

 

Stadionas užima daugiau nei keturis miesto kvartalus San Francisko „Mission Bay“ rajone ir turi išorinę aikštę (vadinamą „Thrive City“), kurioje susirenka sirgaliai, stebi žaidimus ir džiaugiasi komanda iš išorės. Aikštėje bus restoranų, barų ir 74 pėdų x 42 pėdų ekranas, kuriame galėsite peržiūrėti renginį, jei neturite bilieto. Be arenos krantinėje taip pat bus 5,5 arų parkas. Parkas, kurio „Warriors“ nekontroliuoja, vis dar statomas ir gali būti paruoštas tik kitą sezoną.

 

Arenos viduje atriumas kontrastuoja su orakulo pojūčiu. Atvira koncepcija suteikia daugiau šviesos ir leidžia gerbėjams bendrauti prieš ir po žaidimų. LED švieslentė yra didžiausia lygoje – 9699 kvadratinių pėdų. Papildoma erdvė leidžia komandoms rodyti išsamią žaidimo statistiką, įskaitant efektyvių įvarčių procentą, apyvartos rodiklį, puolimo atkovotų kamuolių rodiklį ir baudų metimų rodiklį. 18 064 vietų stadionas gerbėjams siūlo daugybę maitinimo įstaigų. Arenoje bus pasiūlyta daugiau nei tuzinas maitinimo įstaigų, įskaitant vietines užkandines, tokias kaip Big Nate’s BBQ (įkūrė Warriors legenda ir šlovės muziejus Nate’as Thurmondas), taip pat naujus vietinių restoranų restoranus.

 

Šie liukso numeriai yra „Chase Center“ pasirodymo žvaigždė, kurio apartamentai yra kiekviename aukšte. Bus įrengti 32 apartamentai prie kiemo, 44 ​​klubo lygio apartamentai ir 60 keturviečių apartamentų mansarda. „Warriors“ rūbinė taip pat buvo gerokai patobulinta. Kiekviename erdviame apskritame kambaryje yra televizorius, pritemdytas apšvietimas ir didelė svorių salė. „Biofreeze Performance Center“ dvi treniruotės yra už svorių salės. „Warriors“ visas savo treniruotes atliks šiame objekte, todėl žaidimų dienomis bus patogu patekti į areną.

 

Golden State Warriors algos kepuraitė

Šiuo metu „Warriors“ viršijo lygos atlyginimų ribą. „Cap Holds & Exceptions“ neįtraukė į savo bendros ribos paskirstymą, o atsisakius šių skaičių, jiems nebus suteikta ribos vietos. Komandos gali naudoti tik išimtis arba pasirašyti išorinius žaidėjus už minimalų lygos atlyginimą.

Aktyvios sutartys: 175 192 325 USD

Negyvi pinigai: 666 667 USD

Bendras viršutinės ribos naudojimas: 184 024 769 USD

Numatoma 2021–2022 m. prabangos mokesčių sąskaita: 56 096 389 USD

2022–2023 m. knygų atlyginimas: 210 267 874 USD

 

Golden State Warriors naujienos

     

    934 bros Global