„Fulham“ – „Leeds United“
Data ir laikas: 2021 m. Kovo 19 d., Penktadienis, 20:00 (JK laikas)
Vieta: Craven Cottage
Prognozė: „Leeds United“
Lažybų vedėjas: 1xbet

„Fulham“ ir „Leeds United“ šią savaitę susitiks Londono „Craven Cottage“, „Premier“ lygoje. Numatoma, kad žaidimas prasidės penktadienį 20 val. JK laiku ir žada būti įdomus futbolo žaidimas.

„Fulham“ šiuo metu „Premier“ lygos lentelėje užima trečią vietą iš apačios su 26 taškais iš 29 rungtynių. „Cottagers“ tik dviem taškais atsilieka iš 17-os vietos „Newcastle United“, kuri sužaidė 28 rungtynes. Skoto Parkerio auklėtiniams sezono pabaigoje vis dar kyla pavojus nusileisti iš „Premier“ lygos, tačiau buvo labai vilčių teikiančių ženklų, kad jie galėtų pabėgti iš baimės keliančio čempionato.

„Cottagers“ išvyks į rungtynes ​​su „Leeds“ dėl lygos pralaimėjimo 3: 0 „Manchester City“ lygoje „Craven Cottage“. Tai buvo laukiamas rezultatas, tačiau netikėta buvo tai, kad Parkerio komanda šio mėnesio pradžioje išvykoje iš Anfieldo 1: 0 įveikė „Liverpool“.

Lidsas išgyvena nuostabų sezoną ir jiems labai negresia iškritimas iš „Premier“ lygos. Tiesą sakant, Marcelo Bielsa auklėtiniai galėtų baigti savo pirmąjį sezoną Anglijos aukščiausio reitingo komandoje po 16 metų viršutiniame kėlinyje. Vakarų Jorkšyro klubas šiuo metu užima 12 vietą lygos lentelėje su 36 taškais iš 28 rungtynių.

Baltieji į mačą su „Fulham“ kovos lygiosiomis su „Chelsea“ lygiosiomis „Elland Road“ „Premier“ lygoje. Tai įvyko po 2: 0 pralaimėjimo „West Ham United“ Londono stadione, o Bielsos komanda bus pasiryžusi į tarptautinę pertrauką žengti teigiamai.

„Fulham“ neketina palengvinti „Leeds“, tačiau baltai tikrai turi gerą komandą. Praėjusį savaitgalį sužaidęs lygiosiomis su „Chelsea“, Vakarų Jorkšyro klubas tikės savimi, kad palengvėtų „Cottagers“. Rungtynių pabaigoje 3: 1 laimės „Leeds United“.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global