Elementor #11172

1xbet Shqipëri | regjistrohu & kod promocional 2020

Librashitësja ruse ofron kodet e kuponave duke pranuar monedhën e Shqipërisë ose Shqipërinë lekë (lekë) dhe puntorët e vëzhgimit, të cilët gjithashtu mund të përdorin gjuhën shqipe sepse 1XBet e mbështet atë. Mbështetja e tyre për klientët është gjithmonë në dispozicion për të zgjidhur probleme të rëndësishme dhe është në dispozicion 24/7 çdo ditë, 7 ditë në javë. 1XBet përdor gjithashtu

mosmarrëveshje të mëdha evropiane ose mosmarrëveshje dhjetore Konsumatorët janë shumë konkurrues në krahasim me të tjerët, kanë mosmarrëveshje të larta dhe kanë avantazhe unike. Tregu i lojrave i disponueshëm për librashitësit është mbresëlënës sepse do të gjeni shumë lloje të ndryshme lojrash.

1XBet Promo Codes

Kodi i promovimit 1XBet i tipit 1x_86570 ofron një avantazh për lojtarët 1XBet dhe do të merrni një ndeshje 100% të bonusit të parë të depozitave. Tregtari ka përgatitur një bonus të mirëpritur për klientët e rinj për të provuar cilësinë e 1xbet në krahasim me produktet e tjera.

Dy hapa të thjeshtë për të marrë një bonus:

1. Shkoni në faqen e internetit 1XBet dhe krijoni llogarinë tuaj

2. Plotësoni fushën e regjistrimit (qoftë me numrin e telefonit, me një klik ose me email), përfshirë kutinë e kodit promovues për të futur kodin 1x_86570, shihni shembullin më poshtë.

Shqipëria është duke rënë dakord që operatorët e tjerë të lojërave të fatit të hyjnë në vendin e tyre. Por, pasi panë nivelin e fondeve që po largohemi nga vendi, ata bënë një përpjekje të fortë për të ndaluar këto aktivitete. Në vazhdën e situatës së dobët ekonomike të vendit, Shqipëria ka vendosur t’i japë fund të gjitha lojërave të fatit në internet. Sipas ligjit të lojërave të fatit të vitit 2008 (nr. 10 033/2008),

Banorët shqiptarë po bastojnë ligjërisht në bingo, garë, dhe bastet sportive, kazinotë dhe lojërat e lotarisë. Njësia e Monitorimit të Kumarit ka miratuar legjislacionin për taksat për të mbrojtur ekonomitë e familjeve dhe për të ndaluar aktivitetet e paligjshme. Legjislatura e re e lojërave të fatit ka synuar operatorët për tarifa tatimore deri në 15% në muaj dhe 3% në qarkullim vjetor. Ndryshimi i fundit është efektiv në fillim të vitit 2019, qarkullimi i taksave 15% duke u ndryshuar në 15% përgjatë fitimeve bruto.

Sports Covered by 1XBet Albania

1XBet mbulon lojrat kombëtare të Shqipërisë, kjo është arsyeja pse ata po bëjnë bast për të. Këto janë disa nga sportet që lojtarët shqiptarë u pëlqen t’i bëjnë lojërat e fatit. SuperLiga shqiptare, Liga e Basketbollit Shqiptar, Shoqata Shqiptare e Futbollit dhe më shumë. Por jo vetëm kaq, ata mund të vënë bast në ligat e tjera të njohura si NBA, NHL, dhe MLB dhe më shumë.

How to Deposit in your 1XBet account

Mënyra më e lehtë për të financuar llogarinë tuaj 1XBet është të përdorni Skrill, një portofol në internet me funksionalitetin e llogarisë bankare në internet që mbështet monedhën Lek (ALL) lekë. Nëse tashmë keni hapur një llogari me Skrill dhe akoma nuk është në dispozicion, do të duhet të financoni llogarinë përmes transferimit bankar për tu aktivizuar. Kur të kërkoni një bonus në 1XBet përmes Skrill, ai do të shkojë direkt në bilancin tuaj Skrill dhe ju mund të tërhiqni bilancin. Pastaj mund të transferoni fondet drejtpërdrejt në llogarinë tuaj bankare në Shqipëri përmes Skrill. Kjo është një kompani e sigurt dhe me reputacion dhe është licensuar nga qeveria e Mbretërisë së Bashkuar FSA.

934 bros Global