Stake.bet Shqipëria (Bitcoin) Faqet më të mira të basteve 2023
  • Bitcoin i pranuar
  • Pagesë e shpejtë dhe e lehtë kripto
  • 24/7 Albania chat

Stake.bet Albania (Bitcoin) Faqet më të mira të basteve 2023/

Stake.bet Albania Bitcoin Bonus 2023

Stake.bet është një lider global në lojërat kripto, me një nga platformat më të mira të kazinove dhe basteve sportive për Bitcoin dhe kriptovaluta të tjera. Shuma që lojtarët fitojnë varet nga statusi VIP dhe aktiviteti i tyre i fundit i basteve. Për të kërkuar bonusin, lexoni kodin promovues më poshtë dhe ndiqni hapat e thjeshtë.

Si të përdorni kodin e bonusit të Stake.bet Bitcoin

Bonuset e mirëseardhjes së Stake.bet janë të lehta për t’u marrë. Gjithçka që u nevojitet përdoruesve është një kod promocional. Gjatë procesit të regjistrimit, përdoruesve do t’u kërkohet të japin një kod promocional. Pasi të plotësohen të gjitha kërkesat, Aksioni do t’i jepet përdoruesit.

Hapat e thjeshtë për të marrë një bonus:

1. Vizitoni faqen e internetit Stake.bet.

2. Hapni një llogari duke klikuar butonin “Regjistrohu” në krye të faqes dhe futni numrin tuaj celular ose adresën e emailit.

3. Fusni kodin tuaj promocional. Futni kodin kur ju kërkohet, më pas klikoni butonin “Luaj Tani” për të përfunduar regjistrimin.

A është i ligjshëm kumari Bitcoin në Shqipëri

Kriptovalutat nuk janë shumë të njohura apo të përdorura gjerësisht në Shqipëri dhe kumari duke përdorur kriptovaluta nuk është veçanërisht i rregulluar.

Në Shqipëri nuk ka rregullore specifike në lidhje me përdorimin e kriptomonedhave në lidhje me lojërat e fatit, bastet. Të njëjtat ligje zbatohen për të dhe zbatohen për lojërat e rregullta të fatit, qofshin ato Bitcoin, Litecoin, Ethereum apo ndonjë monedhë tjetër dixhitale alternative.

Si të depozitoni dhe tërhiqni në Stake.bet

Stake.bet është një faqe bastesh për kriptomonedha, që do të thotë se opsioni i tij i pagesës janë kryesisht kripto-portofolet. Transaksionet e kryera duke përdorur Bitcoin kanë një portofol unik kripto, i cili sinkronizohet me kuletat e tjera të listuara. Opsione të tjera pagese përfshijnë Ripple, Tron, Ethereum dhe Litecoin. Është një faqe e mirënjohur bastesh kriptosh që liston baste në shuma dhe monedha ekuivalente të forta si USD.

I njëjti koncept vlen edhe për tërheqjet. Lojtarët këshillohen të përdorin të njëjtën portofol kripto që përdorin kur depozitojnë, pasi ofron transaksione të shpejta. Gjithashtu kursen kostot e transaksionit kur transferoni monedhën dixhitale nga një medium në tjetrin.

934 bros Global