Sportsbet.io Albania (Bitcoin) Faqet më të mira të basteve 2023
  • Bitcoin i pranuar
  • Pagesë e shpejtë dhe e lehtë kripto
  • 24/7 Albania chat

Sportsbet.io Albania (Bitcoin) Faqet më të mira të basteve 2023

Sportsbet.io Albania Bitcoin Bonus 2023

Sportsbet.io është kryesisht një faqe bastesh, kështu që ka vetëm bonuse bastesh, jo kazino. Nëse jeni të mërzitur me bastet, ka gjithashtu një sasi të mirë lojërash kazino për të zgjedhur: 2167 lojëra të ndryshme në total. Mbështeten 4 kriptovaluta: Bitcoin, Ethereum, Litecoin dhe të gjitha monedhat sportive (SOC). Ju gjithashtu mund të luani me monedha të rregullta si EUR, USD dhe shumë të tjera.

Sportsbet.io ofron një bonus 100% nëse bëni një depozitë, bastni në çdo sport prej 2 mBTC, 0,03 ETH ose 0,15 LTC dhe do të merrni 6 mBTC, 0,09 ETH ose 0,45 LTC baste falas brenda 48 orëve. Bonuset zbatohen edhe për monedhat e zakonshme.

Si të përdorni kodin bonus Bitcoin të Sportsbet.io

Kjo është një ofertë shumë e njohur dhe tani është një moment i mirë për të përfituar prej saj.

Thjesht shkoni te Sportsbet.io

Klikoni butonin e gjelbër “Regjistrohu”. Kjo do të hapë formularin e regjistrimit ku mund të futni të dhënat tuaja ose të regjistroheni në Facebook ose Twitter sipas nevojës. Mos harroni të vendosni kodin promovues kur ju kërkohet.

Pas përfundimit të procesit të regjistrimit, do t’ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Kjo është procedurë standarde dhe mund ta bëni me email ose mesazh me tekst.

Si të merrni bonusin Sportsbet.io?

1. Verifiko llogarinë tënde.
2. Hyni në Sportsbet.io, shkoni te seksioni i depozitave dhe zgjidhni mënyrën e duhur të pagesës.
3. Bonusi juaj Sportsbet.io do të kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
4. Transferoni disa fonde në llogarinë tuaj dhe mund të filloni të bastni!

A është i ligjshëm kumari Bitcoin në Shqipëri

Kriptovalutat nuk janë shumë të njohura apo të përdorura gjerësisht në Shqipëri dhe kumari duke përdorur kriptovaluta nuk është veçanërisht i rregulluar.

Në Shqipëri nuk ka rregullore specifike në lidhje me përdorimin e kriptomonedhave në lidhje me lojërat e fatit, bastet. Të njëjtat ligje zbatohen për të dhe zbatohen për lojërat e rregullta të fatit, qofshin ato Bitcoin, Litecoin, Ethereum apo ndonjë monedhë tjetër dixhitale alternative.

Si të depozitoni dhe tërhiqni në Sportsbet.io

Nëse bëni një depozitë, vendosni një bast prej 2 mBTC, 0,03 ETH ose 0,15 LTC dhe do të merrni një bast falas prej 6 mBTC, 0,09 ETH ose 0,45 LTC brenda 48 orëve. Bonuset zbatohen edhe për monedhat e zakonshme.

Depozitat dhe tërheqjet janë shumë të shpejta, depozitat kreditohen menjëherë dhe tërheqjet përpunohen brenda maksimumit 24 orësh.


Nëse jeni duke përdorur para të rregullta në Sportsbet.io, ka një sërë mënyrash se si mund t’i merrni ato në llogarinë tuaj Visa, Mastercard, Neteller, Skrill, MuchBetter, AstroPay, Jeton, SticPay, Paysafe Card, CashToCode dhe ecoPayz.


Mund të depozitoni edhe me Bitcoin, por siç e përmendëm, kjo faqe bastesh nuk është një shkëmbim, kështu që nëse depozitoni Bitcoin në llogarinë tuaj, nuk do të jeni në gjendje ta ktheni atë në monedhën normale.

934 bros Global