CloudBet Albania (Bitcoin) Faqet më të mira të basteve 2023
  • Bitcoin i pranuar
  • Pagesë e shpejtë dhe e lehtë kripto
  • 24/7 Albania chat

CloudBet Albania (Bitcoin) Faqet më të mira të basteve 2023

Cloudbet Albania Bitcoin Bonus 2023

Cloudbet është një libër sportiv bitcoin dhe kazino online bitcoin që ofron shumë opsione bastesh dhe pranon vetëm këtë kriptomonedhë për pagesë. Krijimi i një llogarie në Cloudbet kërkon vetëm disa klikime. Ju duhet një adresë emaili dhe një fjalëkalim për t’u regjistruar.

Cloudbet ofron një bonus 100% në depozitën e parë të bërë përmes Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash dhe Tether USDT. Ky shpërblim mund të jetë deri në 5 BTC, ETH dhe BCH, ose deri në 1000 USDT.

Si të përdorni kodin e bonusit të Cloudbet Bitcoin

Kjo është një ofertë e mirëseardhur dhe tani është një kohë e mirë për të përfituar prej saj.

Shkoni në Cloudbet.com nëpërmjet kësaj lidhjeje. Të gjitha lidhjet kontrollohen rregullisht për t’u siguruar që ato tregojnë bonusin më të përditësuar.

Hapni një llogari, klikoni në butonin “Bashkohu”. plotësoni të dhënat e kërkuara. Fut kodin tënd të bonusit në Cloudbet

Si të merrni bonusin Cloudbet?
Regjistroni llogarinë tuaj në Cloudbet
Depozitoni kriptovaluta deri në 5 BTC/BCH/ETH/PAXG/DASH/LTC, 100 LINK, 1000 USDT/USDC/DAI/PAX, ose 10,000 DOGE
Bonusi juaj në Cloudbet do t’ju kreditohet automatikisht
Filloni të vini baste ose të luani në lojëra kripto libër sportiv ose kazino!

A është i ligjshëm kumari Bitcoin në Shqipëri

Kriptovalutat nuk janë shumë të njohura apo të përdorura gjerësisht në Shqipëri dhe kumari duke përdorur kriptovaluta nuk është veçanërisht i rregulluar.

Në Shqipëri nuk ka rregullore specifike në lidhje me përdorimin e kriptomonedhave në lidhje me lojërat e fatit, bastet. Të njëjtat ligje zbatohen për të dhe zbatohen për lojërat e rregullta të fatit, qofshin ato Bitcoin, Litecoin, Ethereum apo ndonjë monedhë tjetër dixhitale alternative.

Si të depozitoni dhe tërhiqni në Cloudbet

Bëni depozitën tuaj të parë dhe Cloudbet do t’ju shpërblejë me një bonus prej 100% deri në një maksimum prej 5 BTC.

Si depozitat ashtu edhe tërheqjet janë jashtëzakonisht të shpejta me depozita të kredituara në çast dhe tërheqje të përpunuara brenda 24 orëve.

Cloudbet pranon Visa dhe Mastercard, përveç disa kriptovalutave, duke përfshirë Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Tether (USDT), monedhë USD (USDC) Ethereum (ETH) dhe Paxos Standard (PAX), Paxos Gold (PAXG) , Link (LINK) dhe Dai (DAI). Ju mund t’i transferoni fondet tuaja në Cloudbet nga çdo portofol kripto që ju zgjidhni.

934 bros Global