Bitcasino.io Shqipëria (Bitcoin) Faqet më të mira të basteve 2023
  • Bitcoin i pranuar
  • Pagesë e shpejtë dhe e lehtë kripto
  • 24/7 Albania chat

Bitcasino.io Shqipëria (Bitcoin) Faqet më të mira të basteve 2023

Bitcasino.io Bonus Bitcoin në Shqipëri 2023

Bitcasino.io nuk ka qenë i turpshëm për të reklamuar veten si kazinoja më e mirë Bitcoin në treg sot. Mundësitë e bonusit janë gjëja më e mirë që duhet të keni parasysh përpara se të vizitoni faqen e internetit të Bitcasino. Faqja e kazinosë kripto ofron paketa bujare bonus për lojtarët e rinj.

Si të përdorni kodin e bonusit Bitcoin Bitcasino.io

Ju mund të përdorni kodet e bonusit Bitcasino.io për bastet esports dhe bastet sportive në faqen e internetit. Edhe nëse nuk keni një kod bonusi, ka disa bonuse të basteve sportive që ia vlejnë vëmendjen tuaj.

1. Së pari, ju duhet të jeni një lojtar i regjistruar për të fituar mundësinë për të përdorur promovimet. Procesi i regjistrimit në faqe është i thjeshtë dhe zgjat vetëm disa minuta për t’u përfunduar.

2. Pasi të keni përfunduar regjistrimin, sigurohuni që të përfshini emailin tuaj të lidhur me kazinonë. Këtu mund të merrni të gjitha ofertat dhe promovimet e bonusit në Bitcasino.io.

3. Faqja e kazinosë së kriptove do t’ju njoftojë për të gjitha ofertat e disponueshme dhe ju mund të shkoni direkt në sajt nëpërmjet emailit për të përdorur ofertat. Për më tepër, promovimet mund të aktivizohen drejtpërdrejt duke përdorur kodin e bonusit Bitcasino.io në faqen e internetit.

4. Këtë mund ta bëni duke klikuar në opsionin Menaxhimi i Llogarisë dhe duke zgjedhur opsionin “Shpërblime”. Gjithçka që mbetet për të bërë në këtë pikë është të futni kodin promovues të Bitcasino.io dhe të shijoni bonusin.

A është i ligjshëm kumari Bitcoin në Shqipëri

Kriptovalutat nuk janë shumë të njohura apo të përdorura gjerësisht në Shqipëri dhe kumari duke përdorur kriptovaluta nuk është veçanërisht i rregulluar.

Në Shqipëri nuk ka rregullore specifike në lidhje me përdorimin e kriptomonedhave në lidhje me lojërat e fatit, bastet. Të njëjtat ligje zbatohen për të dhe zbatohen për lojërat e rregullta të fatit, qofshin ato Bitcoin, Litecoin, Ethereum apo ndonjë monedhë tjetër dixhitale alternative.

Si të depozitoni dhe tërhiqni në Bitcasino.io

Për të bërë një depozitë, duhet të aktivizoni fillimisht kriptomonedhën e preferuar duke klikuar në rrethin në anën e majtë të kriptomonedhës. Pasi monedha të jetë aktive, klikoni në Depozitë. Depozitimi në kriptovalutat e disponueshme janë (BTC, ETH, LTC, TRX, USDT, XRP, ADA, DOGE) është i njëjtë, me përjashtim të etiketës së destinacionit për Ripple (XRP).

Si një përkrahës i madh i teknologjisë, shumica e kërkesave për tërheqje verifikohen automatikisht këtu. Meqenëse nuk ka kërkesa për baste për bonuse dhe shpërblime, nuk do të bllokoheni për të bërë baste shtesë derisa bonusi të tërhiqet.

Përparësitë e Bitcasino.io

934 bros Global