22bet Shqipëria | regjistrohu & kod promocional 2022
22_815
  • pranoje Lekun(ALL)
  • Transferimi bankar“
  • 24/7 Biseda shqipe

22bet Shqipëria | regjistrohu & kod promocional 2022
22_815

22bet Albania Bonus 2022

22bet e ka origjinën në Qipro, ky libralidhës është i njohur jo vetëm në Evropë, por në pjesë të ndryshme të botës. 22bet ofron një raport të shkëlqyeshëm pagese prej 97.8%, duke u mburrur se ata kanë një platformë lehtësisht të arritshme, veçanërisht në seksionin e tyre të basteve drejtpërdrejt. Ata kanë mbi 50 gjuhë dhe ofrojnë lloje të ndryshme të mosmarrëveshjeve, të tilla si dhjetore, amerikane, fraksionale dhe malajase. Ky libralidhës është perfekt për lojtarët profesionistë.

Si të përdorni kodin e promovimit

22Bet u ofron lojtarëve të tyre një bonus 100% të regjistrimit deri në 122 $ duke përdorur këtë kod promo 22_815. Ky librues i librave ka përgatitur një bonus të mirëpritur për të ndihmuar klientët e rinj për të demonstruar cilësinë e 22Bet krahasuar me librarin e tjerë.

Dy hapa të thjeshtë për bonusin:

1. Shkoni në faqen e internetit 22Bet dhe krijoni një llogari.

2. Plotësoni regjistrimin e plotë dhe jepni kodit të promos, shkruani kodin 22_815 (shiko shembullin më poshtë).

A është e ligjshme lojërat e fatit në Shqipëri?

Shqipëria është duke rënë dakord që operatorët e tjerë të lojërave të fatit të hyjnë në vendin e tyre. Por pasi panë nivelin e fondeve që po largohemi nga vendi, ata bënë një përpjekje të fortë për të ndaluar këto aktivitete. Në vazhdën e situatës së dobët ekonomike të vendit, Shqipëria ka vendosur t’i japë fund të gjitha lojërave të fatit në internet. Sipas ligjit të lojërave të fatit të vitit 2008 (nr. 10 033/2008),

Banorët shqiptarë po bastojnë ligjërisht në bingo, garë, dhe bastet sportive, kazinotë dhe lojërat e lotarisë. Njësia e Monitorimit të Kumarit ka miratuar legjislacionin për taksat për të mbrojtur ekonomitë e familjeve dhe për të ndaluar aktivitetet e paligjshme. Legjislatura e re e lojërave të fatit ka synuar operatorët për tarifa tatimore deri në 15% në muaj dhe 3% në qarkullim vjetor. Ndryshimi i fundit është efektiv në fillim të vitit 2019, qarkullimi i taksave 15% duke u ndryshuar në 15% përgjatë fitimeve bruto.

Si të depozitoheni në llogarinë tuaj 22Bet

Deposit MethodsWithdrawal Methods
    VISA
    Master Card
    Bank transfer Wire
    PaySafe Card
     Neteller / Skrill
    Bitcoin
    VISA
    Master Card
    Bank transfer Wire
    PaySafe Card
     Neteller / Skrill
    Bitcoin

Mënyra më e lehtë për të financuar llogarinë tuaj 22Bet është të përdorni Skrill, një portofol në internet me funksionalitetin e llogarisë bankare në internet që mbështet monedhën shqiptare Lek (ALL). Nëse tashmë keni hapur një llogari me Skrill dhe akoma nuk është në dispozicion, do të duhet të financoni llogarinë përmes transferimit bankar për tu aktivizuar. Kur të kërkoni një bonus në 22Bet përmes Skrill, ai do të shkojë direkt në bilancin tuaj Skrill dhe ju mund të tërhiqni bilancin. Pastaj mund të transferoni fondet drejtpërdrejt në llogarinë tuaj bankare në Shqipëri përmes Skrill. Kjo është një kompani e sigurt dhe me reputacion dhe është licensuar nga qeveria e Mbretërisë së Bashkuar FSA.

934 bros Global