1xbit Albania (Bitcoin) Faqet më të mira të basteve 2023
  • Bitcoin i pranuar
  • Pagesë e shpejtë dhe e lehtë kripto
  • 24/7 Albania chat

1xbit Albania (Bitcoin) Faqet më të mira të basteve 2023

1xbit Albania Bitcoin Bonus 2023

1xBit është një kazino online gjithëpërfshirëse me një gamë të gjerë lojërash për të zgjedhur. Kompania ka përvojë të gjerë në industri që nga themelimi i saj në vitin 2016. 1xBit ofron të njëjtën gamë të gjerë të opsioneve të lojërave, por mbështet vetëm vendosjen e basteve me monedha fiat.

1xbit ofron bonuse të njëpasnjëshme që përputhen deri në 7 BTC për disa depozita fillestare. Për të marrë këtë bonus, duhet të krijoni një llogari në kazinonë online dhe të depozitoni të paktën 5 mBTC.

Si të përdorni kodin bonus Bitcoin 1xbit

Përpara se të aktivizoni kodin tuaj të bonusit dhe të kërkoni kreditet tuaja të bastit falas, ju duhet një llogari.

Shkoni në 1xBit.com nëpërmjet kësaj lidhjeje. Kjo lidhje do t’ju çojë drejtpërdrejt në një zonë të caktuar të faqes zyrtare të internetit 1xBit.

Kur të zbarkoni në sit, klikoni lidhjen e gjelbër “Regjistrohu” në këndin e sipërm të majtë të faqes.

Regjistrohu. Klikoni butonin jeshil dhe ndiqni udhëzimet në ekran për të përfunduar procesin e regjistrimit. Fut kodin e bonusit 1xbit.

Si të merrni bonusin 1xbit?

1.Krijoni një llogari në 1xBit duke përdorur desktopin ose pajisjen tuaj celulare.
2. Depozitoni të paktën 1 mBTC (ose ekuivalentin në një monedhë tjetër).
3. Bast në sport dhe/ose kazino sipas kushteve të bonusit dhe fitoni pikë bonus që mund t’i konvertoni në fonde në llogarinë tuaj kryesore.

A është i ligjshëm kumari Bitcoin në Shqipëri

Kriptovalutat nuk janë shumë të njohura apo të përdorura gjerësisht në Shqipëri dhe kumari duke përdorur kriptovaluta nuk është veçanërisht i rregulluar.

Në Shqipëri nuk ka rregullore specifike në lidhje me përdorimin e kriptomonedhave në lidhje me lojërat e fatit, bastet. Të njëjtat ligje zbatohen për të dhe zbatohen për lojërat e rregullta të fatit, qofshin ato Bitcoin, Litecoin, Ethereum apo ndonjë monedhë tjetër dixhitale alternative.

Si të depozitoni dhe tërhiqni në 1xbit

Për të nisur udhëtimin e basteve sportive kripto me 1xbit, së pari duhet të regjistroheni për një llogari dhe të depozitoni fonde. Rekomandohet të zgjidhni metodën kryesore që përdorni shpesh dhe të lidhni portofolin kripto me llogarinë tuaj.

Bëni depozitën tuaj të parë dhe 1xbit do t’ju shpërblejë me një bonus prej 100% deri në një maksimum prej 5 BTC.

Si depozitat ashtu edhe tërheqjet janë jashtëzakonisht të shpejta me depozita të kredituara në çast dhe tërheqje të përpunuara brenda 24 orëve.

Opsionet e depozitave të ofruara nga 1xbit përfshijnë kriptomonedha të njohura si bitcoin, Dogecoin, Dash, Ethereum. Do të gjeni varietete më pak të njohura të kriptomonedhave, duke përfshirë Monero, Zerocoin, Modeli i Ri Ekonomik (NEM), Digibyte dhe Stratis.

934 bros Global